Naszą domeną są części zamienne do wirówek morskich – pełen zakres i kompatybilność z oryginalnymi wyrobami Alfa Laval. Produkowane w oparciu o najwyższe standardy oraz dostarczane gdziekolwiek i kiedykolwiek są potrzebne, bez względu na czas i miejsce.

Proces produkcji odbywa się w oparciu o rysunki techniczne i wypracowane technologie, ze szczególnym uwzględnieniem odchyłek wymiarowych. Wszystkie produkty objęte są gwarancją a przed wysyłka do klienta podlegają ścisłej kontroli przez nasz w pełni przeszkolony personel. 

Od lat jesteśmy znani jako dostawca kompletnych wirówek z przeznaczeniem na remonty bądź też nowo budowane jednostki w zakresie aplikacji oczyszczania paliw oraz olejów. Wszystkie maszyny objęte są pełnym wsparciem technicznym, towarzyszącym certyfikatem producenta oraz gwarancją. Lista dostępnych typów jest regularnie powiększana. Ponieważ satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza, wciąż staramy się uzupełniać zakres naszej oferty o nowe produkty. Stąd też możliwość oferowania uszczelek do płytowych wymienników ciepła (PHE), w pełni kompatybilnych ze standardami takich producentów jak: Alfa Laval, APV, GEA, Hisaka, Sondex i Schmidt.

Te aseguramos una alta calidad basada en:

50 años de experiencia

Potente fuerza de producción

Una avanzada fábrica

equipo de ingenieros

de la máxima calidad

confiabilidad

entregas globales